Dolar 19,0247
Euro 20,5303
Altın 1.193,39
BİST 4.953,42
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Çok Bulutlu
İstanbul
13°C
Çok Bulutlu
Çar 11°C
Per 14°C
Cum 15°C
Cts 16°C

Uşak Üniversitesi 16 Öğretim Üyesi Alım İlanı

Uşak Üniversitesi 16 Öğretim Üyesi Alım İlanı
2 Ocak 2022 10:22 am | Son Güncellenme: 2 Ocak 2022 10:28 am
92

 

* Üniversitemiz birimlerine Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Uşak Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi (bakınız: https://personel.usak.edu.tr/menu/4303) hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

1Profesör kadrolarına müracaat edecek adaylar; https://personel.usak.edu.tr/menu/2815 adresinde bulunan öğretim üyesi başvuru formları ve ekleri ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) adet salt okunur CD/DVD/USB ile Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır.
2Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar; https://personel.usak.edu.tr/menu/2815 adresinde bulunan öğretim üyesi başvuru formları ve ekleri ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet salt okunur CD/DVD/USB ile Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır.
3) Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına müracaat edecek adaylar; https://personel.usak.edu.tr/menu/2815 adresinde bulunan öğretim üyesi başvuru formları ve ekleri ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet salt okunur CD/DVD/USB ile ilgili birimlere (Dekanlık/Müdürlük) şahsen başvuracaklardır.

Genel Açıklamalar;
1
) İlan edilen bütün unvanlar için, Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
2) Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve iptal edilecektir.
3) Bir adayın sadece bir kadroya başvurma imkânı vardır.
4) Başvuru evrakları iade edilmeyecektir.
52547 sayılı Kanunun Ek 38. Maddesi uyarınca belirlenen, %20 kotası ile başvuru yapılabilecek Doktor Öğretim Üyesi kadrosu bulunmamaktadır.
6) Doçent ve Profesör unvanı taşıyanların daha alt kadrolara başvuruları geçersiz sayılacaktır.
7) Adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir.
8) Profesör ve Doçent kadroları devamlı statüdedir.
9) İdare uygun gördüğü takdirde ilanın her aşaması iptal edilebilir.

** Adayların salt okunur USB/CD/DVD’ye bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan yayınlar dosyasının yanı sıra; Başvuru Formunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme, Atanma ve Yeniden Atanma Akademik Etkinlik Puanları Tablosunu, Özgeçmişini ve Öğrenim Belgelerini onaylı bir şekilde yüklemeleri gerekmektedir.
** Son Başvuru Tarihi: 17.01.2022 mesai bitimine kadardır

 

Kadro No Unvan Derece Birim Bölüm Program/Anabilim
/Anasanat Dalı
Adet İlan Açıklaması
155265 DOKTOR
ÖĞRETİM ÜYESİ
1 EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖZEL EĞİTİM İŞİTME ENGELLİLER EĞİTİMİ 1 Doktorasını Özel Eğitim alanında yapmış olmak.
154544 DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖZEL EĞİTİM OTİZM SPEKTRUM BOZUKLUĞU EĞİTİMİ 1 Doktorasını Özel Eğitim alanında yapmış olmak.
154052 DOKTOR
ÖĞRETİM ÜYESİ
1 FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ DENEYSEL PSİKOLOJİ 1 Doktorasını Deneysel Psikoloji alanında yapmış olmak.
155045 DOKTOR
ÖĞRETİM ÜYESİ
1 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 1 Organ nakli ile ilgili organizasyonlar konusunda uluslararası akredite sertifika sahibi olmak.
154536 DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ GÖĞÜS CERRAHİSİ 1 Temel video yardımlı toraks cerrahi ve endobronşial ultrasonografi konularında eğitim almış olmak.
154141 DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ
1 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 1 IVF öncesi hasta hazırlama ve ovulasyon indüksiyonu ile histeroskopi eğitimi almış olmak.
154657 DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ KARDİYOLOJİ 1 Kardiyo-onkoloji konusunda bilimsel çalışması olmak.
154064 DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 1 Tükenmişlik sendromu konusunda bilimsel çalışması olmak.
154532 DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 1 Çocuk Yoğun Bakımı alanında deneyimli olmak ve Çocuklarda İleri Yaşam Desteği konusunda eğitim almış olmak.
155233 DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ İÇ HASTALIKLARI 1 3D ST Ekokardiyografi konusunda bilimsel çalışması olmak.
154191 DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ TIBBİ BİYOKİMYA 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak. Uzmanlığını veya Doktorasını Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya Anabilim dalında yapmış olmak. Tiyol-disülfit homeostazı üzerine bilimsel çalışması olmak.
154220 DOKTOR
ÖĞRETİM ÜYESİ
1 TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ TIBBİ MİKROBİYOLOJİ 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak, Tıbbi Mikrobiyoloji alanında Tıpta Uzmanlık Eğitimi almış olmak
154108 DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ FİZYOLOJİ 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak, Fizyoloji alanında Tıpta Uzmanlık Eğitimi almış olmak, nörogenetik uygulamalar konusunda eğitim sahibi olmak
154961 DOKTOR
ÖĞRETİM ÜYESİ
1 TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ ANATOMİ 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak, Anatomi alanında Tıpta Uzmanlık Eğitimi almış olmak.
155137 DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ
1 TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ 1 Doktorasını Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim dalında yapmış olmak. Elektron mikroskopi ve hücre kültürü çalışmaları yapmış olmak.
154690 PROFESÖR 1 UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ FİNANS VE BANKACILIK FİNANS VE BANKACILIK 1 Tedarik Zincirleri ve sürdürülebilirlik alanlarında bilimsel çalışmaları olmak.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.