Dolar 19,0310
Euro 20,5292
Altın 1.194,22
BİST 4.932,56
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Çok Bulutlu
İstanbul
13°C
Çok Bulutlu
Çar 11°C
Per 14°C
Cum 15°C
Cts 17°C

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 13 Öğretim Üyesi Alım İlanı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 13 Öğretim Üyesi Alım İlanı
2 Ocak 2022 11:12 am
95

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır.
1. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48/A maddesinde belirtilen genel şartları taşımaları gerekmektedir.
2. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı veya Üniversitelerarası Kurul Başkanlığınca onaylanmış denklik belgelerinin teslim edilmesi gerekmektedir.
3. 2547 sayılı Kanunun Ek 38. maddesi uyarınca belirlenen %20’lik kota kapsamında başvuru yapılabilecek öğretim üyesi kadrosu bulunmamaktadır.
4. İlanın her aşamasında kadronun iptal edilme hakkı Üniversitemize aittir.
5. Başvurular, bu ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde alınacaktır.
6. Doçent adayları Üniversitemiz Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına, doktor öğretim üyesi adayları ise ilgili dekanlık veya müdürlüğe başvurularını şahsen yapacak olup, eksik ve onaysız belgelerle yapılacak müracaatlar ile süresi içinde yapılmayan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
7. Doçent kadrolarına profesörler, doktor öğretim üyesi kadrolarına profesör ve doçent olanlar müracaat edemez
İlan No Birimi Bölümü Anabilim Dalı Unvanı Adedi İlan Özel Şartı
20211201 Mühendislik ve Mimarlık
Fakültesi
Biyomühendislik Biyomühendislik Doçent 1 Doçentliğini kimya (organik kimya) alanında almış olup, kinonların parmak izi tespitinde kullanımı üzerine çalışmaları olmak.
20211202 Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Doçent 1 Doçentliğini ruh sağlığı ve hastalıkları bilim alanında almış olmak. Madde kullanım bozukluğunda optik koherens tomografi bulguları üzerine çalışmaları olmak
20211203 Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Entomoloji Doçent 1 Doçentliğini bitki koruma bilim alanında almış olmak. Park ve süs bitkilerinde zararlı akarlar ve bitki ekstraktları üzerine çalışmaları olmak
20211204 Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Türk Müziği Doktor Öğretim Üyesi 1 Sanatta yeterliğini müzik alanında almış olmak. Türk Halk Müziği alanında çalışmaları olup Türk Halk Müziği nazariyatı ve bağlama alanlarında yükseköğretim kurumlarında en az beş yıl ders verme tecrübesi olmak
20211205 Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Türk Müziği Doktor Öğretim Üyesi 1 Yüksek lisans ve doktorasını müzik eğitimi alanında yapmış olup müzik eğitimi ve Türk Müziği besteciliği alanında çalışmaları olmak. Bilim ve sanat heyeti bulunan kamu kurumlarınca kabul edilmiş besteleri bulunmak
20211206 Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Doktor Öğretim Üyesi 1 Yüksek lisans ve doktorasını eğitimde ölçme ve değerlendirme bilim dalında/programında yapmış olmak.
20211207 Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Resim-İş Eğitimi Doktor Öğretim Üyesi 1 Resim-iş öğretmenliği lisans mezunu olup yüksek lisans ve doktorasını resim-iş bilim dalında yapmış olmak. Sanat eğitimi alanında çalışmaları olmak.
20211208 Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Özel Yetenekliler Eğitimi Doktor Öğretim Üyesi 1 Özel yetenekliler eğitiminde öğretmen yetkinliği ve öğretim modelleri üzerine çalışması olmak
20211209 Erbaa Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Hemşirelik Esasları Doktor Öğretim Üyesi 1 Hemşirelik esasları alanında yüksek lisans ve hemşirelik alanında doktora yapmış olmak
20211210 Erbaa Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Karar Bilimleri Doktor Öğretim Üyesi 1 Yüksek lisans ve doktorasını işletme anabilim dalında yapmış olmak. İşe gömülmüşlük ve örgütsel erdemlilik alanlarında çalışmaları bulunmak
20211211 Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku Ceza ve Ceza
Muhakemesi Hukuku
Doktor Öğretim
Üyesi
1 Ceza ve ceza muhakemesi hukuku alanında doktora yapmış ve suça iştirak konusunda çalışmaları olmak.
20211212 Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Ebelik Doktor Öğretim
Üyesi
1 Yüksek lisans ve doktorasını ebelik alanında yapmış olmak. Anne sağlığı ve gebelik ile ilgili çalışmaları olmak.
20211213 Zile Dinçerler Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Rekreasyon Yönetimi Rekreasyon Yönetimi Doktor Öğretim Üyesi 1 Yüksek lisans ve doktorasını turizm işletmeciliği alanında yapmış olmak. Turizm işletmeleri alanında örgütsel davranış konuları üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Doçent kadroları daimi statüde olup başvuracak adaylar için;
Dilekçe ve Ekleri ( Tek Suret)
1
. Başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçe (http://personel.gop.edu.tr adresinden temin edilebilir.)
2. Özgeçmiş ve yayınlar listesi
3. Lisans, yüksek lisans, doktora/tıpta uzmanlık ve doçentlik belgeleri (Barkodlu e-Devlet çıktısı)
4. Puanlama Tablosu (Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri’ndeki formata uygun) (http://personel.gop.edu.tr adresinden temin edilebilir.)
5. Yabancı dil belgesi
6. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanlar için onaylı hizmet belgesi (Kurum dışından başvuranlar için istenecektir.)
7. Askerlik durum belgesi (Kurum dışından başvuranlar için istenecektir.)(Askerlik hizmetini ifa edenler terhis belgesi ibraz edeceklerdir.)
8. Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metni (http://personel.gop.edu.tr adresinden temin edilebilir.)
9. Akademik Personel Adayı Aydınlatma Metni (http://personel.gop.edu.tr adresinden temin edilebilir.)

Başvuru Dosyası (1 adet dosya – 4 adet Flash Bellek)
1
. Lisans, yüksek lisans, doktora/tıpta uzmanlık ve doçentlik belgeleri (Barkodlu e-Devlet çıktısı)
2. Puanlama Tablosu (Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri’ndeki formata uygun) (http://personel.gop.edu.tr adresinden temin edilebilir.)
3. Özgeçmiş ve yayınlar listesi
4. Bilimsel çalışma ve yayınlar

Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adaylar;
Dilekçe ve Ekleri (Tek Suret)
1
. Başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçe (http://personel.gop.edu.tr adresinden temin edilebilir.)
2. Özgeçmiş ve yayınlar listesi
3. Lisans, yüksek lisans ve doktora/sanatta yeterlik belgeleri (Barkodlu e-Devlet çıktısı)
4. Puanlama Tablosu (Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri’ndeki formata uygun) (http://personel.gop.edu.tr adresinden temin edilebilir.)
5. Yabancı dil belgesi (var ise)
6. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanlar için onaylı hizmet belgesi (Kurum dışından başvuranlar için istenecektir.)
7. Askerlik durum belgesi (Kurum dışından başvuranlar için istenecektir.)(Askerlik hizmetini ifa edenler terhis belgesi ibraz edeceklerdir.)
8. Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metni (http://personel.gop.edu.tr adresinden temin edilebilir.)
9. Akademik Personel Adayı Aydınlatma Metni (http://personel.gop.edu.tr adresinden temin edilebilir.)

Başvuru Dosyası (1 adet dosya – 4 adet Flash Bellek)
1
. Lisans, yüksek lisans ve doktora/sanatta yeterlik belgeleri (Barkodlu e-Devlet çıktısı)
2. Puanlama Tablosu (Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri’ndeki formata uygun) (http://personel.gop.edu.tr adresinden temin edilebilir.)
3. Özgeçmiş ve yayınlar listesi
4. Bilimsel çalışma ve yayınlar,
5. Doktora/Sanatta Yeterlik Tezi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.