Dolar 19,1750
Euro 20,7916
Altın 1.214,64
BİST 4.812,93
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 19°C
Az Bulutlu
İstanbul
19°C
Az Bulutlu
Cts 17°C
Paz 18°C
Pts 16°C
Sal 8°C

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
4 Aralık 2021 5:24 pm
97

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörlüğünden:
ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ilgili maddeleri uyarınca ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümlerini sağlamış olmak koşulu ile ilanda belirtilen özel koşullar doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. (Adayların diğer ilgili mevzuatlardaki şartları da taşımaları gerekmektedir.)

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER
-Doktor Öğretim Üyesi adayları Başvuru Formundan (www.ozal.edu.tr adresinden erişebilirsiniz) 2 adet doldurarak, özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik belgesi, lisans, yüksek lisans ve doktora/uzmanlık/sanatta yeterlilik belgelerini (1 takım Noter veya Resmi Kurumlarca onaylanmış mühürlü örneği veya e-Devlet üzerinden alınan karekodlu belgeler), 2 adet biyometrik fotoğraf, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesine göre hazırlanacak belgeler, yayın listesi, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan eserlerden 1 (bir) adet dosya ve bu dosyadaki belgelerin tümünü içeren PDF formatında hazırlanmış olan 4 (dört) adet taşınabilir bellek ekleyerek Üniversitemizce ilanda adı geçen birime başvuracaklardır.

GENEL AÇIKLAMALAR
1- Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul veya Yükseköğretim Kurulu tarafından denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi şarttır. (1 takım Noter/Resmi Kurumlarca onaylanmış mühürlü ve ıslak imzalı örneği)
2- Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesindeki genel şartlar ile ilanda belirtilen özel şartları taşımaları gerekmektedir.
3- Müracaat eden adayların öğretim üyeliği kadrolarına başvuru ile ilgili koşullara uyup uymadığı Üniversitemizce oluşturulacak “Ön Değerlendirme Komisyonu” tarafından incelenecek olup, bu inceleme sonucunda aranan koşulları taşıdığı tespit edilen adayların müracaatları kabul edilecektir.
4- Yapılan başvurular ilan edilen kadro derecesine haiz olması gerekmektedir. Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olanlar var ise atamaları iptal edilecektir.
5- Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece birine başvuru yapabilirler.
6- Herhangi bir kamu kurumunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi), çalıştıkları kurumlarından alacakları onaylı “Hizmet Belgesini” dosyalarına eklemeleri gerekmektedir.
7- Üniversitemiz gerekli gördüğü takdirde ilanın her aşamasını iptal edebilir.
8- Başvuru süresi bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, başvurular şahsen veya posta yolu ile yapılabilir. Posta yolu ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar ilgili birimlerimize ulaşmış olması gerekmektedir. (Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.) Süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.
9- Başvuru evrakları geri iade edilmeyecektir.
Başvuru Başlangıç Tarihi: 03.12.2021
Son Başvuru Tarihi : 17.12.2021

 

SIRA NO BİRİM BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI/PR. ADET DERECE UNVAN NİTELİKLER
1 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ ORTOPEDİ VE
TRAVMATOLOJİ
1 5 DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ
Kırık fiksasyon yöntemleri içeren çalışmalar yapmış olmak.
2 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ NÖROLOJİ 1 5 DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ İstemik inme ve multiple skleroz hastalığı konularında çalışmalar yapmış olmak.
3 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RADYASYON
ONKOLOJİSİ
1 5 DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ
Doktora/Tıpta Uzmanlığını Radyasyon Onkolojisi alanında
yapmış olmak
4 TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ FİZYOLOJİ* 1 5 DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ
Hiperoksik akciğer hasarı ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
5 TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ HİSTOLOJİ VE
EMBRİYOLOJİ*
1 5 DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ
İskemi-reperfüzyonhasarı ve hepatoksisite konularında
çalışmalar yapmış olmak.
6 TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ TIBBİ BİYOKİMYA 1 5 DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ Tıbbi Biyokimya anabilim dalında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak. Nöroendokronoloji ve Karaciğer hasarı ile antioksidan ve biyokimyasal genetik alanlarında çalışmaları
olmak.
7 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RADYOLOJİ 1 5 DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ
Çocuk Radyolojisi yandal uzmanı olmak ve çocuklarda
ultrasyon elastografi ile ilgili çalışmaları olmak.
8 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ ANESTEZİYOLOJİ VE
REANİMASYON
1 5 DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ
Travmatik asfikside hasta yönetimi ve Myoklonus ile ilgili
çalışmalar yapmış olmak.

(*) – Ülkenin Kalkınmasında Öncelik Arz Eden Alanları kapsamındaki kadroları belirtmektedir.
İlan olunur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.