Dolar 19,1847
Euro 20,8885
Altın 1.219,30
BİST 4.816,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 19°C
Az Bulutlu
İstanbul
19°C
Az Bulutlu
Cts 18°C
Paz 16°C
Pts 15°C
Sal 8°C

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Araştırma ve Öğretim görevlisi Alım İlanı

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Araştırma ve Öğretim görevlisi Alım İlanı
11 Mayıs 2022 10:35 pm
353
Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden
Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği” ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi sözleşmeli statüde tam zamanlı öğretim elemanı alınacaktır. İlan edilen kadrolara müracaat edecek adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesindeki genel şartlar ile ilgili Kanun ve Yönetmelikte belirtilen koşulları sağlamış olmaları ve aşağıda belirtilen belgelerle birlikte şahsen veya posta yoluyla ilanda belirtilen adrese başvurmaları gerekmektedir. Başvuru süresi ilanın Resmî Gazete ’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gündür.

 

İLAN NO BİRİMİ BÖLÜMÜ/ ANABİLİM DALI/ PROGRAM/ KADRO UNVANI ADEDİ ALES YAB. DİL ÖZEL ŞARTLAR
2022/45 Sosyal ve Beşerî Bilimler Fak. Psikoloji Arş. Gör. 1 EA-70 50 Psikoloji bölümü lisans mezunu olup madde bağımlılığı dalında doktora eğitimini yapıyor olmak.
2022/46 Eczacılık  Fakültesi Eczacılık Pr. (İngilizce) Arş. Gör. 1 SAY-70 85 Moleküler Biyoloji veya kimya alanında tezli yüksek lisansını yapıyor olmak.
2022/47 Avrupa Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi Öğr. Gör. 2 SAY-70 Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümlerinden birinden lisans mezunu olup ilgili alandan birinde tezli yüksek lisansını yapmış olmak.
2022/48 Avrupa Meslek Yüksekokulu Bilişim Güvenliği Teknolojisi Öğr. Gör. 2 SAY-70 Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümlerinden birinden lisans mezunu olmak. İlgili alandan birinde tezli yüksek lisansını yapmış olmak.
2022/49 Avrupa Meslek Yüksekokulu Odyometri Öğr. Gör. 1 SAY-  ÖZ-70 Odyoloji lisans mezunu olup, Tezli Yüksek Lisansını odyoloji alanında yapmış olmak
2022/50 Avrupa Meslek Yüksekokulu Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi Programı Öğr. Gör. 3 SAY-70 Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği ve Otomotiv Mühendisliği alanlarından birinden lisans mezunu olup bu alanların birinde tezli yüksek lisansını yapmış olmak.

 

İSTENİLEN BELGELER
1
– Başvurdukları bölüm/programı belirten dilekçe
2– YÖK Formatında Özgeçmiş, ekinde yayın listesi
3– Lisans, yüksek lisans mezuniyet belgesi veya ıslak imzalı mühürlü sureti veya e-Devlet üzerinden alınan kare kodlu mezuniyet belgesi
4– Lisans/Lisansüstü öğrenimlerini yurt dışında tamamlayan adaylar için Yükseköğretim Kurulu’nca onaylanmış denklik belgesinin aslı veya ıslak imzalı mühürlü sureti
5– Lisans ve yüksek lisans not döküm belgesi (Transkript) veya ıslak imzalı mühürlü sureti
6– ALES Belgesi, (Kare kodlu e-Devlet çıktısı kabul edilmektedir.)
7– Arş. Gör. için Yabancı Dil Belgesi.
8– Nüfus Cüzdan Fotokopisi
9– Son altı ay içinde çekilmiş 1 adet biyometrik fotoğraf
10– Yerleşim Yeri ve Adres Belgesi (Kare kodlu e-Devlet çıktısı kabul edilmektedir.)
11– Adli Sicil kaydı ve Adli Sicil Arşiv kaydı olmadığına dair belge (e-Devlet çıktısı “Resmi Kuruma” hitaben alınmalıdır.)
12– Herhangi bir kamu kurumu ya da kamu hizmeti sunan bir kurumda çalışanlardan (daha önce çalışıp ayrılanlar da dahil) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesi.

Duyuru Başlama Tarihi : 10.05.2022
Son Başvuru Tarihi : 24.05.2022
Ön Değerlendirme Tarihi : 27.05.2022
Giriş Sınav Tarihi : 31.05.2022
Nihai Değerlendirme Sonuç Tarihi : 03.06.2022
Kabul edilecek Başvuru Şekli : Şahsen veya Posta ile
Başvuru Adresi : Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi  Personel Daire Başkanlığı  Yeniköy Merkez Mah. Ilıca Cadde Bizim Sokak No: 29 Başiskele/KOCAELİ
Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi : www.kocaelisaglik.edu.tr

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.