Dolar 19,1767
Euro 20,9100
Altın 1.221,18
BİST 4.896,07
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Çok Bulutlu
İstanbul
14°C
Çok Bulutlu
Cum 19°C
Cts 17°C
Paz 17°C
Pts 15°C

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Öğretim-Araştırma Görevlisi Alım İlanı

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Öğretim-Araştırma Görevlisi Alım İlanı
13 Haziran 2022 10:12 pm
130
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemiz birimlerine; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun ilgili maddeleri, Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacaktır. İlgili Yönetmelikte belirtilen genel şartlar ile unvanlara ilişkin özel şartlara ve 657 sayılı Yasa’nın 48. maddesinde belirtilen şartlara haiz adayların İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Maltepe Mahallesi, Yılanlı Ayazma Caddesi, Cevizlibağ / Zeytinburnu / İstanbul adresine şahsen veya posta yolu ile başvurmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihinden sonra ulaşan, imzasız ve eksik evrakla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

İstenen belgeler

1. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörlüğüne hitaben yazılmış, başvurulan kadroyu ve iletişim bilgilerini içeren ıslak imzalı başvuru dilekçesi, başvuru formu, personel bilgi formu.
2. YÖK formatlı özgeçmiş.
3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
4. 2 Adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
5. Adli Sicil Kaydı Belgesi
6. Lisans/Yüksek Lisans/Doktora Diplomalarının onaylı örnekleri (Diploma yurt dışından alınmış ise YÖK denklik belgesi)
7. Lisans transkript belgesinin aslı ya da onaylı örneği.
8. Merkezi Sınav (ALES) Sonuç Belgesi, muaf adaylar İçin ise muafiyet nedenine ilişkin belge (Görev yapılan yükseköğretim kurumlarından alınacak hizmet belgesi ve atama olur yazısı vb.)
9. Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavı veya eşdeğerliği kabul edilen bir sınava ait sonuç belgesi.
10. Öğrenci olanlardan lisansüstü eğitim gördüğüne dair öğrenci belgesi.
11. Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge.
12. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel

Adayı Açık Rıza Metni.

NOTLAR:
• ilana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve doldurulması gereken formlara https://www.yeniyuzyil.edu.tr adresinden ulaşılabilir.
• Ön değerlendirme Sonuçları ve nihai değerlendirme sonuçları Üniversitemizin https://www.yeniyuzyil.edu.tr web adresinde yayınlanacak olup, bu aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
• 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı uyarınca hazırlanan Akademik Personel Adayı Aydınlatma Metni’ne https://www.yeniyuzyil.edu.tr/kvk/kvk-mevzuat-uyarincaakademik-personel-adayi-aydinlatma-metni.aspx linkinden erişilebilir.
• 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca hazırlanan Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnine https://www.yeniyuzyil.edu.tr/kvk/kvk-mevzuat-uyarincaakademik-personel-adayi-acik-riza-metni.aspx linkinden erişilebilir.

Duyuru ve Sınav Takvimi

İlk Başvuru Tarihi : 13.06.2022
Son Başvuru Tarihi : 27.06.2022
Ön Değerlendirme Tarihi : 30.06.2022
Sınav Giriş Tarihi : 04.07.2022
Sonuç Açıklama Tarihi : 06.07.2022
Sonuçların Açıklanacağı Adresi : https://www.yeniyuzyil.edu.tr

 

BİRİM BÖLÜM/ANABİ LİM DALI/
PROGRAM
KADRO SAYISI ALES PUAN TÜRÜ YABANCI DİL PUANI KADRO UNVANI ÖZEL ŞART
Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü 1 Sözel/Sayısal
/ Eşit Ağırlık
50 Araştırma Görevlisi Antrenörlük Bölümü lisans mezunu olmak, Sporda Performans ve Kondisyon alanında yüksek lisans yapmış olmak. Hareket ve Antrenman Bilimleri alanında doktora yapmış veya yapıyor olmak.
Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü 1 Sözel/Sayısal
/ Eşit Ağırlık
50 Araştırma Görevlisi Spor Sağlık Bilimleri programında yüksek lisans yapmış olmak, Bu alanda doktora yapmış veya yapıyor olmak.
Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölümü 1 Sözel/Sayısal
/ Eşit Ağırlık
50 Araştırma Görevlisi Rekreasyon, Rekreasyon yönetimi veya Spor ve Egzersiz psikolojisi alanında yüksek lisans yapmış veya yapıyor olmak.
Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölümü 1 Sözel/Sayısal
/ Eşit Ağırlık
50 Araştırma Görevlisi Rekreasyon veya Spor Yöneticiliği Bölümü lisans mezunu olmak.
Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı 3 Sayısal/Eşit Ağırlık Öğretim Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Kontrol, Bilgisayar Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknoloji Öğretmenlikleri, Matematik Bilgisayar, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinin birinden lisans mezunu olmak ve Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Mühendislik Yönetimi, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Kontrol, Bilgisayar Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknoloji Öğretmenlikleri, alanlarından birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.