Dolar 19,1861
Euro 20,9035
Altın 1.219,70
BİST 4.835,31
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 19°C
Az Bulutlu
İstanbul
19°C
Az Bulutlu
Cts 18°C
Paz 16°C
Pts 15°C
Sal 8°C

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 9 Öğretim Üyesi Alım İlanı

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 9 Öğretim Üyesi Alım İlanı
12 Aralık 2021 3:06 pm
101
İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden

 

Üniversitemiz 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş  olmak  kaydı  ile  aylık  ve  özlük  hakları  yönünden  4857  sayılı  İş  Kanunu  hükümlerine  tabi  olarak,  Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Profesör kadrosuna başvuracak adayların belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler  (onaylı  suret  ve  yurt  dışından  alınan  diplomalar  için  denklik  belgesi)  ile  doçentlik  belgesi,  bilimsel  yayın  ve  çalışmalarını kapsayan başvuru dosyalarını (CD veya USB olabilir)(Profesör Kadrosu için 6 takım, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi Kadroları için 4 takım) teslim etmeleri gerekmektedir.

1– Başvuru Formu (Başvuru formuna web sayfası-duyurular-ilan metninin içerisinden ulaşılabilir.)
2– Kimlik Fotokopisi,
3– YÖK Formatlı Özgeçmiş,
4– Lisans/Lisansüstü Diploma fotokopileri (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi)
5– Doçentlik Belgesi
6– Yabancı Dil Belgesi (İngilizce Bölümler İçin)
7– 2 Adet biyometrik fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
8– Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge,
9– Bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan 6 adet dosya (CD veya USB olabilir)
Son  başvuru  tarihi  ilanın  yayın  tarihinden  itibaren  15  gündür.  Müracaatlar  şahsen  veya  kargo  yoluyla,  aşağıda  belirtilen  adrese  yapılacaktır.

Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Duyurulur.

İLK BAŞVURU TARİHİ      : 10.12.2021
SON BAŞVURU TARİHİ     : 27.12.2021

FAKÜLTE BÖLÜM ANABİLİM DALI / PROGRAM KADRO UNVANI KADRO SAYISI İLAN ÖZEL ŞART
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Bilimleri Anabilim Dalı Profesör Doç. Dr.
Dr. Öğr. Üyesi
2 “Bilgisayar Mühendisliği”, “Yazılım Mühendisliği”, “Matematik Mühendisliği”, “Bilişim Sistemleri Mühendisliği”, “Elektrik-Elektronik Mühendisliği”, “Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği”, “Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği”, “Akıllı Sistemler Mühendisliği”, “Bilgisayar Öğretmenliği”, “Yönetim Bilişim Sistemleri”, “Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği”, “Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği”, “Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri”, “Matematik” bölümlerinden birinden Doktora mezunu olmak ve “Bilgisayar Mühendisliği”, “Yazılım Mühendisliği” bölümlerinde akademik (bölüm dersi verme) yetkinliğine sahip olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü Yazılım Mühendisliği Programı Profesör Doç. Dr.
Dr. Öğr. Üyesi
2 “Bilgisayar Mühendisliği”, “Yazılım Mühendisliği”, “Matematik Mühendisliği”, “Bilişim Sistemleri Mühendisliği”, “Elektrik-Elektronik Mühendisliği”, “Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği”, “Kontrol Mühendisliği”, “Akıllı Sistemler Mühendisliği”, “Bilgisayar Öğretmenliği”, “Yönetim Bilişim Sistemleri”, “Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği”, “Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği”, “Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri”, “Matematik” bölümlerinden birinden Doktora mezunu olmak ve “Bilgisayar Mühendisliği”, “Yazılım Mühendisliği” bölümlerinde akademik (bölüm dersi verme) yetkinliğine sahip olmak.
Yabancı Diller
Yüksekokulu
Mütercim ve Tercümanlık Bölümü İngilizce Mütercim ve Tercümanlık Anabilim Dalı Profesör Doç. Dr.
Dr. Öğr. Üyesi
2 “İngilizce Mütercim ve Tercümanlık”, “İngiliz Dili Eğitimi”, “İngiliz Dil Bilimi”, “İngiliz Dili ve Edebiyatı”, “Amerikan Dili ve Edebiyatı” alanlarından birinden Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora belgesine sahip olmak veya belirtilen alanlardan doçentliğini almış olmak ve bu alanlardan en az birinde çalışmalar yapmış olmak. Yükseköğretim kurumlarında yabancı dil öğretimi ve yabancı dilde öğretim yapılmasında uyulacak esaslara ilişkin yönetmelikte belirtilen yeterliliğe sahip olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik
Bölümü
Hemşirelik Anabilim Dalı Profesör Doç. Dr.
Dr. Öğr. Üyesi
1 Hemşirelik Lisans mezunu olmak. “Hemşirelik Esasları”, “Hemşirelikte Yönetim”, “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği”, “Kadın Hastalıkları Hemşireliği”, “Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği”, Ameliyathane Hemşireliği” veya farklı hemşirelik alanlarından birinde Doktora veya Doçentliğini almış olmak.
Diş Hekimliği
Fakültesi
Klinik Bilimler Bölümü Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Profesör Doç. Dr.
Dr. Öğr. Üyesi
1 Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olmak. “Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi” alanında Doktora veya Uzmanlık derecesine sahip olmak. Yükseköğretim kurumlarında yabancı dil öğretimi ve yabancı dilde öğretim yapılmasında uyulacak esaslara ilişkin yönetmelikte belirlenen yeterliliğe sahip olmak.
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Psikoloji Pr. Dr. Öğr. Üyesi 1 Psikoloji lisans mezunu olup, “Evlilik ve Aile Terapisi” Yüksek Lisans yapmış olmak. Psikoloji alanında Doktorasını tamamlamış olmak ve konusunda çalışmalar yapmış olmak. Yükseköğretim kurumlarında yabancı dil öğretimi ve yabancı dilde öğretim yapılmasında uyulacak esaslara ilişkin yönetmelikte belirtilen yeterliliğe sahip olmak.

BAŞVURU ADRESİ : İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Seyitnizam Mahallesi Mevlana Caddesi No:85 Zeytinburnu – İSTANBUL www.istun.edu.tr info@istun.edu.tr 444 3 788 0850 522 38 90 yesim.derinpikal@istun.edu.tr

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.