Dolar 19,1793
Euro 20,8972
Altın 1.219,59
BİST 4.839,07
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 19°C
Az Bulutlu
İstanbul
19°C
Az Bulutlu
Cts 18°C
Paz 16°C
Pts 15°C
Sal 8°C

İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Öğretim Görevlisi Alım İlanı

İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Öğretim Görevlisi Alım İlanı
13 Ocak 2022 9:40 pm
165

İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünden:

Meslek Yüksekokulumuzun aşağıda belirtilen akademik birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. ve 33. maddesi ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlisi alınacaktır.
İlanda belirtilen kadroya başvuru için gerekli belgelere, bilgilere ve sonuçlara Meslek Yüksekokulumuzun web sayfası www.issb.edu.tr den ulaşılabilir.
Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihi takip eden 15 gün içerisinde Müdürlüğümüz İstanbul Yerleşkesi (Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. No:2 Ahırkapı Feneri Yanı Fatih/İSTANBUL) İnsan Kaynakları Birimine kargo yoluyla veya şahsen yapılacaktır.

 

Fakülte/Enstitü/ Yüksekokul Bölüm Anabilim
Dalı/Bilim Dalı/Program
Uzmanlık Alanı/Aranılan Şartlar Kadro Sayısı Kadro Unvanı
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek
Yüksekokulu
Tasarım Bölümü Moda Tasarımı Programı Giyim Öğretmenliği, Hazır Giyim Öğretmenliği veya Moda Tasarımı lisans bölümlerinden birinden mezun olmak ve alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. 1 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
Bölümü
İlk ve Acil Yardım Programı Hemşirelik lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak ve belgelendirmek kaydıyla Yükseköğretim kurumlarında en az iki (2) yıl ders verme deneyimine sahip olmak. 1 Öğr. Gör.
Başvuracak adayların, 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki şartları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir.

İSTENEN BELGELER
• Başvuru Dilekçesi (Başvuru Dilekçesinde Başvurulan Bölüm Adı, Başvurulan Kadro Unvanı, Başvuran Adayın İletişim ve Adres Bilgisi ile Başvuruda Teslim Ettiği Evraklarının Listesinin Belirtilmesi Gerekmektedir.)
• Nüfus Cüzdanı Örneği (Ön ve Arka Yüzünden Okunaklı Halde Olacak.)
• YÖK formatlı güncel Özgeçmiş
• Ayrıntılı Özgeçmiş
• Diploma fotokopileri (lisans diploması noter onaylı, diğerlerinin asıllarının olması halinde aslı gibidir yapılır.)
• Resmi transkriptler (asıllarının olması halinde aslı gibidir yapılır.)
• ALES Sonuç Belgesi
• SGK Tescil ve Dökümü / İşyeri Unvan Listesi (e-Devlet)
• Onaylı Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar getirecektir.)
• 2 adet fotoğraf (son 6 ay içinde çekilmiş)
• Çalışma belgesi veya yükseköğretim kurumlarında ders verme deneyimine ilişkin
hizmet belgesi
• Erkek adayların askerlik durumlarına ilişkin belge
• Adli sicil kaydını gösterir belge (e-Devlet)
• Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 (on beş) gündür. İlan edilen tarihlerde başvurular şahsen veya posta ile yapılacaktır. Posta ile yapılacak Başvuruların son başvuru tarihine kadar kurumumuza ulaşması gerekmektedir. Postada yaşanan gecikmelerden dolayı süresinde ulaşmayan başvurular kabul edilmeyecektir.
Ön Değerlendirme ve Giriş Sınav sonuçları http://www.issb.edu.tr adresinde ilan edilecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru Adresi
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, İnsan Kaynakları Birimi, Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. No:2 Ahırkapı Feneri Yanı Fatih/İSTANBUL adresine
gönderilecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.