Dolar 19,0237
Euro 20,5282
Altın 1.196,34
BİST 4.948,52
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Çok Bulutlu
İstanbul
13°C
Çok Bulutlu
Çar 11°C
Per 14°C
Cum 15°C
Cts 16°C

İstanbul Gedik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

İstanbul Gedik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
13 Temmuz 2022 1:09 am
249
İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğünden
Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara öğretim elemanı alınacaktır. 

 

FAKÜLTE/ YÜKSEKOKUL BÖLÜMÜ/ PROGRAMI KADRO UNVANI KADRO SAYISI NİTELİK
Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Prof. Dr. 1 Doçent unvanını Kimya (Analitik Kimya) alanında almış olmak, Spektroskopik Analizler ve Elektrokimya alanında çalışmaları bulunmak.
Yükseköğretim kuramlarında yabancı dil öğretimi ve yabancı dilde öğretim yapılmasında uyulacak esaslara ilişkin yönetmelikte belirtilen yeterliliğe sahip olmak.
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Dr. Öğr. Üyesi 1 Bilgisayar/Yazılım/Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mezunu, Bilgisayar/Yazılım/Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri alanlarında Yüksek Lisans ve Doktora yapmış olmak.

 

Adayların;
1
. Özgeçmiş(YÖK Formatında)
2.Nüfus Cüzdan Sureti
3.Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Diploma onaylı fotokopileri (Doçent adaylar için Doçentlik Belgesi) ile yurtdışından alınmış Diploma, unvan var ise denklik belgelerinin eklenmiş olduğu bir dilekçe ile birlikte başlıca araştırma eserleri, bilimsel çalışma ve yayınlarından oluşan başvuru dosyalarını Profesör adaylar Rektörlüğe, Dr. Öğretim Üyeleri ise ilgili fakülteye ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde (08.07.2022-.22.07.2022) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. (Prof.Dr. Öğretim Üyeleri için 6 takım CD/USB, 1 adet Hard Copy, Dr. Öğretim Üyeleri için 4 takım CD/USB, 1 adet Hard Copy olacak şekilde)
4.Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin Belge. (Varsa)
5.Gedik Üniversitesi web sitesinde bulunan (https://www.gedik.edu.tr/hakkimizda/idaribirimler/personel-daire-baskanligi/kvkk-aydinlatma-metinleri) aşağıdaki metinlerin doldurulmuş ve imzalanmış hali.
a. “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” uyarınca hazırlanan “Çalışan Adayı Aydınlatma Metni”
b. “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” uyarınca hazırlanan “Çalışan Adayı Açık Rıza Metni”

Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları ile postayla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
Başvuru dosyasında eksik belge olması halinde başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır.
Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren 15 gündür. (Son başvuru tarihi 22.07.2022)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.