Dolar 20,0403
Euro 21,4761
Altın 1.252,90
BİST 4.580,67
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Az Bulutlu
İstanbul
21°C
Az Bulutlu
Pts 21°C
Sal 23°C
Çar 24°C
Per 23°C

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı
19 Kasım 2021 7:05 pm
115

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörlüğünden:
ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemizin  aşağıdaki  tabloda  belirtilen  akademik  birimlerine,  657  sayılı  Devlet  Memurları  Kanunu’nun  48’inci  maddesinde  belirtilen  genel şartları taşıyan, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 12.06.2018 tarih ve 30449 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adayların, söz konusu kanun ve yönetmelik kapsamındaki şartları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir.

Öğretim Üyesi Kadro Başvurusunda İstenen Belgeler:

1.Başvuru Dilekçesi (www.esenyurt.edu.tr adresinden ulaşılabilir.)
2.YÖK formatında özgeçmiş,
3.Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
4.2 adet fotoğraf,
5.Doçentlik belgesi (Profesör ve Doçent kadrosu başvuruları için),
6.Onaylı Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora diploma fotokopileri (COVİD-19 Pandemi nedeniyle e-Devlet sistemi üzerinden barkotlu evrak kabul edilmektedir. Ancak, yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafından onaylanmış Denklik Belgesi’nin alınmış olması ve diplomanın apostil şerh işleminin yapılmış olması şarttır.)
7.Bilimsel çalışma ve yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversite veya yüksek teknoloji enstitüsüne katkılarını vb. kapsayan akademik dosya (Doktor Öğretim Üyesi ve Doçent kadro unvanına başvuru için 4 nüsha, Profesör kadro unvanına başvuru için 6 nüsha CD ya da USB olarak verilebilir ya da adayın belirlediği internet adresine yükleme ve aktarma işlemi yapılıp başvuru dilekçesinde internet adresi/linki belirtilebilir.)
Ülkemiz genelinde yaşanan ‘COVİD-19 Corona Virüsü’ nedeniyle alınan önlemler kapsamında; son başvuru tarihine kadar posta ya da e-posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilecektir. Postadaki gecikmeler nedeniyle ilanda belirtilen süre içinde yapılamayan başvurular dikkate alınmaz. Başvuru dosyasında eksik belge olması halinde adayın başvurusu değerlendirmeye alınmaz ve kişi bundan doğan bir hak iddia edemez.

Başvuru yapılacak e-posta:
Sağlık Bilimleri Fakültesi için: esranurkaymaz@esenyurt.edu.tr Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi için: elifnursualp@esenyurt.edu.tr

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi için: hulyadogruel@esenyurt.edu.tr Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu için: tugceadiguzel@esenyurt.edu.tr

Başvuru posta adresi: İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı, Zafer Mahallesi, Adile Naşit Bulvarı, No:1 Esenyurt/İstanbul

Akademik Birim Bölüm / Program Kadro
Sayısı
Kadro Unvanı İlan Şartları
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü 2 Profesör Doçentliğini veya Doktorasını Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Çocuk Sağlığı ve Eğitimi alanlarında birinden yapmış olmak.
2 Doçent
2 Doktor Öğretim
Üyesi
Doktorasını Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Çocuk Sağlığı ve Eğitimi alanlarında
birinden yapmış olmak.
Sosyal Hizmet Bölümü 1 Profesör Doçentliğini veya Doktorasını Sosyal Hizmet alanında yapmış olmak.
1 Doçent
1 Doktor Öğretim
Üyesi
Doktorasını Sosyal Hizmet alanında yapmış olmak.
Beslenme ve
Diyetetik Bölümü
1 Doktor Öğretim
Üyesi
Doktorasını Beslenme ve Diyetetik alanında yapmış olmak.
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Bölümü
1 Profesör Doçentliğini ve tıpta uzmanlık alanını Ortopedi ve Travmatoloji alanında yapmış olmak.
Sanat ve Sosyal
Bilimler Fakültesi
Yeni Medya ve
İletişim Bölümü
1 Doktor Öğretim
Üyesi
Doktorasını Yeni Medya ve İletişim veya Radyo-TV Sinema alanlarında birinden
yapmış olmak.
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1 Profesör Doçentliğini veya Doktorasını Mimarlık veya İç Mimarlık alanlarından birinde yapmış olmak.
1 Doçent
1 Doktor Öğretim
Üyesi
Doktorasını Mimarlık veya İç Mimarlık alanlarından birinde yapmış olmak.
İç Mimarlık Bölümü 1 Profesör Doçentliğini veya Doktorasını Mimarlık veya İç Mimarlık alanlarından birinde yapmış olmak.
1 Doçent
1 Doktor Öğretim
Üyesi
Doktorasını Mimarlık veya İç Mimarlık alanlarından birinde yapmış olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölümü 1 Profesör Doçentliğini veya Doktorasını Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri, Spor Yöneticiliği veya spor anabilim dallarından birinde almış olmak.
1 Doçent
2 Doktor Öğretim
Üyesi
Doktorasını Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri, Spor Yöneticiliği veya spor anabilim
dallarından birinde almış olmak.
Antrenörlük Eğitimi Bölümü 1 Profesör Doçentliğini veya Doktorasını Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri, Antrenörlük Eğitimi veya antrenörlük anabilim dallarından birinde yapmış olmak.
1 Doçent
2 Doktor Öğretim
Üyesi
Doktorasını Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri, Antrenörlük Eğitimi veya
antrenörlük anabilim dallarından birinde yapmış olmak.

Duyuru Başlama Tarihi    
Son Başvuru Tarihi İlanın Resmî Gazete’de Yayımlandığı Tarih (18 Kasım 2021)    İlanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihi izleyen 30. gün mesai bitimi. (17 Aralık 2021)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.