Dolar 19,1750
Euro 20,7916
Altın 1.214,64
BİST 4.812,93
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 19°C
Az Bulutlu
İstanbul
19°C
Az Bulutlu
Cts 17°C
Paz 18°C
Pts 15°C
Sal 8°C

İstanbul Atlas Üniversitesi 14 Öğretim Üyesi Alım İlanı

İstanbul Atlas Üniversitesi 14 Öğretim Üyesi Alım İlanı
14 Mart 2022 4:35 pm
112
İstanbul Atlas Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır.

Başvurular, ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde, Üniversitemiz İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’na şahsen/posta yolu ile yapılabilir.

Postadaki gecikmeler, eksik belge ile yapılan veya süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlan Başlama Tarihi : 11.03.2022

İlan Bitiş Tarihi : 25.03.2022

Başvuru Yeri : Hamidiye Mah., Anadolu Cad., No: 40/2 Kağıthane/İSTANBUL / 444 34 39

S/N FAKÜLTE / BİRİM BÖLÜM / PROGRAM ANABİLİM DALI / BİLİM DALI KADRO UNVANI KADRO SAYISI UZMANLIK ALANI / ARANILAN ŞARTLAR
1 Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimler Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doç. Dr. 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda Doçentlik unvanına sahip olmak.
2 Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimler Nükleer Tıp Dr. Öğr. Üyesi 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Nükleer Tıp Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini
tamamlamış olmak.
3 Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimler Kardiyoloji Prof. Dr. 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda Doçentlik unvanına
sahip olmak.
4 Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimler Kardiyoloji Dr. Öğr. Üyesi 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamış olmak.
5 Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Üroloji Doç. Dr. 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Üroloji Anabilim Dalı’nda Doçentlik unvanına sahip
olmak.
6 Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Genel Cerrahi Dr. Öğr. Üyesi 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini
tamamlamış olmak.
7 Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Dr. Öğr. Üyesi 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamış olmak.
8 İnsan ve Toplum Bilimleri
Fakültesi
Psikoloji Bölümü Prof. Dr. 1 Psikoloji alanında Doçentlik unvanına sahip olmak.
9 İnsan ve Toplum Bilimleri
Fakültesi
Psikoloji Bölümü Doç. Dr. 1 Psikoloji alanında Doçentlik unvanına sahip olmak.
10 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü (İngilizce) Prof. Dr. 1 Psikoloji alanında Doçentlik unvanına sahip olmak.
Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezî yabancı dil sınavları ile eşdeğerliği kabul edilen uluslararası yabancı dil sınavlarının birinden 85 ve üzeri puana sahip olmak.
11 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü (İngilizce) Doç. Dr. 1 Psikoloji alanında Doçentlik unvanına sahip olmak.
Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezî yabancı dil sınavları ile eşdeğerliği kabul edilen uluslararası yabancı dil sınavlarının birinden 85 ve üzeri puana sahip olmak.
12 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü (İngilizce) Dr. Öğr. Üyesi 1 Psikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunu olmak ve Psikoloji alanında doktora eğitimini tamamlamış olmak.
Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezî yabancı dil sınavları ile eşdeğerliği kabul edilen uluslararası yabancı dil sınavlarının birinden 85 ve üzeri puana sahip olmak.
13 Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Dr. Öğr. Üyesi 1 Beslenme ve Diyetetik bölümü lisans mezunu olmak ve Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda doktora eğitimini tamamlamış olmak.
14 Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Dr. Öğr. Üyesi 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Radyodiagnostik Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamış olmak.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER:

* Başvuru Dilekçesi
* Başvuru Formu
* YÖK Formatında Özgeçmiş
* Diploma Fotokopileri
Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi (Doçent adaylar için),
* Yurt dışından alınan diploma var ise, Üniversitelerarası Kurulca onaylanan Denklik Belgesi
* Nüfus Cüzdan Fotokopisi
* Fotoğraf (2 Adet)
* Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını Kapsayan, Profesör İçin: 6 (Altı) takım dosya (1’i matbu 5’i CD), Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi İçin: 4 (Dört) takım dosya (1’i matbu 3’ü CD)
* Akademik Unvana Atanma Yazıları Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi Atama Yazıları (Varsa)
* Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi
KPDS/YDS veya Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin Belge (Varsa)
* Vukuatlı Nüfus Kaydı ve Adli Sicil Kaydı (e-Devletten alınabilir)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.