Dolar 20,0089
Euro 21,4996
Altın 1.250,72
BİST 4.580,67
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Az Bulutlu
İstanbul
21°C
Az Bulutlu
Pts 21°C
Sal 23°C
Çar 24°C
Per 23°C

Beykent Üniversitesi Öğretim görevlisi Alım İlanı

Beykent Üniversitesi Öğretim görevlisi Alım İlanı
13 Haziran 2022 9:55 pm
123
Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALIM İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen Fakülte/Yüksekokul programlarına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca 8 Öğretim Görevlisi alınacaktır. 

 

Fakülte / Yüksekokul Bölüm / Program Öğretim Elemanı Alanı ALES/YDS
Eş Değeri Puanı
ALES
Puan Türü
Ek Açıklamalar
Meslek Yüksekokulu Diş Protez Teknolojisi 2 Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olmak. ALES: 70 SAY Öğr.Gör.
Ağız ve Diş Sağlığı 2 Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olmak. ALES: 70 SAY Öğr.Gör.
Bilgisayar Programcılığı 1 Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Yazılım ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği alanlarından birinden en az tezli yüksek lisans mezunu olmak. ALES: 70 SAY Öğr.Gör.
Bankacılık ve Sigortacılık 1 Finans Bankacılık ve Sigortacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, Bankacılık ve Finans, Muhasebe ve Finansman alanlarından birinden en az tezli yüksek lisans mezunu olmak. ALES: 70 EA Öğr.Gör.
İlk ve Acil Yardım 1 Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri alanlarından birinden en az tezli yüksek lisans mezunu olmak. ALES: 70 SAY Öğr.Gör.
İlk ve Acil Yardım 1 Tıp Fakültesi mezunu olmak. ALES: 70 SAY Öğr.Gör.

 

BAŞVURU VE SINAV TAKVİMİ
Duyuru Başlangıç Tarihi : 
13.06.2022
Son Başvuru Tarihi : 27.06.2022
Ön Değerlendirme Sonuçlarının İlanı : 29.06.2022
Yazılı Sınav Tarihi : 01.07.2022
Nihai Değerlendirme Tarihi : 04.07.2022

Başvurular Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen ve/veya posta yoluyla yapılmalıdır. Süresi içerisinde yapılmayan ya da eksik belgeli başvurular işleme alınmayacak olup, posta ile yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar ulaşmış olması gerekmektedir. Postada yaşanan gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

İSTENEN BELGELER
1
– Beykent Üniversitesi Rektörlüğüne hitaben yazılmış, başvurulan kadroyu ve iletişim bilgilerini içeren ıslak imzalı başvuru dilekçesi,
2– YÖK formatlı özgeçmiş.
3– Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
4– 2 Adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
5– Adli Sicil Kaydı Belgesi
6– Lisans /Yüksek Lisans /Doktora Diploması onaylı örneği (Diploma Yurt Dışından Alınmış İse YÖK Denklik Belgesi)
7– Lisans Transkript belgesinin aslı ya da onaylı örneği.
8– ALES Belgesi
9– Yabancı Dil Belgesi
10– ALES muafiyeti için, görev yapılan yükseköğretim kurumlarından alınacak hizmet belgesi ve atama olur yazısı.
11– Öğrenci olanlardan Lisansüstü Eğitim gördüğüne dair öğrenci belgesi.
12– Deneyim şartını sağladığını gösterir hizmet belgesi.
13– Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge.
14– 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metni. Ön değerlendirme Sonuçları ve nihai değerlendirme sonuçları Üniversitemizin www.beykent.edu.tr web adresinde yayınlanacak olup, bu aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Aday Başvuruları:
Beykent Üniversitesi Ayazağa-Maslak Yerleşkesi Yazı İşleri Müdürlüğü Ayazağa Mah. Hadım Koruyolu cad. No:19 34396 Sarıyer, İstanbul

Not: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni’ne https://www.beykent.edu.tr/beykenthakkinda/kisisel-verilerin- korunmasi/kvk-mevzuat-uyarinca-akademik-personel-adayi-aydinlatma-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnine https://www.beykent.edu.tr/beykenthakkinda/kisisel-verilerin- korunmasi/kvk-mevzuat-uyarinca-akademik-personel-adayi-acik-riza-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.

Duyurulur. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.