Dolar 19,0246
Euro 20,5467
Altın 1.201,36
BİST 4.978,63
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Çok Bulutlu
İstanbul
13°C
Çok Bulutlu
Çar 11°C
Per 14°C
Cum 15°C
Cts 16°C

Ankara Üniversitesi Rektörlüğünden Öğretim Görevlisi Alım İlanı

Ankara Üniversitesi Rektörlüğünden Öğretim Görevlisi Alım İlanı
12 Mayıs 2022 12:18 am
133
Ankara Üniversitesi Rektörlüğünden

 

Üniversitemizin birimlerine 2547 sayılı Kanun ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalar da Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” in ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlisi alınacaktır.

Kadrolara Başvuracak Adaylar:
1-Dilekçe (Başvuru dilekçelerinde başvurulan kadronun, Birimi, Anabilim Dalı, Unvanı, Derecesi ve Adayın iletişim adresleri (adres, telefon no, email v.s.) açıkça belirtilecektir.
2-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
3-Özgeçmiş,
4-Diploma, geçici mezuniyet belgesi onaylı sureti (Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurul Başkanlığınca denkliğini gösteren onaylı belge)
5-Lisans Transkripti (onaylı belge) (4’lük ve 5’lik not sisteminin 100’lük not sistemine dönüştürülmesinde YÖK’ün belirlediği dönüşüm tablosu esas alınacaktır.)
6-ALES Belgesi
7-2 adet fotoğraf


8-Deneyim belgesi (İlan edilen kadroya bağlı olarak alınacak) (onaylı belge)
9-Herhangi bir adli sicil kaydı olmadığına dair belge (e-Devlet üzerinden alınan belge)

SINAV TAKVİMİ
Duyuru Başlama Tarihi : 10.05.2022
Son Başvuru Tarihi : 25.05.2022
Ön Değerlendirme Tarihi : 02.06.2022
Sınav Giriş Tarihi : 09.06.2022
Sonuç Açıklama Tarihi : 14.06.2022

ÖNEMLİ NOTLAR
1-Başvuru şahsen veya posta yolu ile kadronun ilan edildiği birime yapılması gerekmektedir.
2-Sonuçlar kadronun ilan edildiği birimin internet adresinde yayımlanacaktır.
3-Adayların 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinin tüm şartlarını taşıyor olmaları gerekmektedir.
4- Postadaki gecikmeler ve ilanda belirtilen süreler içerisinde yapılmayan başvurular ile eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar ilgili birimin müdürlüğüne ulaşması gerekmektedir. (Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.)
5-İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavı geçersiz sayılacak ve atamaları yapılmayacaktır. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.
6-Onaylı istenen belgelerin, Noterden veya Resmi Kurumlarca “Aslı Gibidir” yapılarak onaylanması ya da e-Devlet üzerinden alınan karekodlu belge olması gerekmektedir.
7- Öğretim Görevlisi kadrolarına 2547 sayılı Kanun’un 31 inci maddesi uyarınca atama yapılacaktır.

 

BİRİM UNVANI ADET DERECE ALES PUANI
/TÜRÜ
YABANCI DİL PUANI AÇIKLAMALAR SONUÇLARIN AÇIKLANACAĞI İNTERNET ADRESİ
BEYPAZARI MESLEK YÜKSEKOKULU
Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Pr. ÖĞR.GÖR.
(Ders Ver. Üze.)
1 5 Muaf Muaf Resim-İş Bölümü Grafik Anasanat Dalı lisans mezunu olmak, belgelendirmek kaydıyla en az beş yıllık grafik tasarım iş tecrübesine sahip olmak. http://bemyo.ankara.edu.tr/
ELMADAĞ MESLEK YÜKSEKOKULU
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Pr. ÖĞR.GÖR.
(Ders Ver. Üze.)
1 5 70 Muaf İstatistik alanında lisans mezunu ve aynı alanda tezli yüksek lisans yapmış, belgelendirmek kaydıyla alanıyla ilgili ders verme deneyimine sahip, veri analizi tecrübesine ve en az beş yıllık iş tecrübesine sahip olmak. http://emyo.ankara.edu.tr/
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.